Ledelsen i Nordlandssykehuset

Bildene kan brukes fritt, men må krediteres slik:
Foto: Nordlandssykehuset.

Administrerende direktør​ Paul Martin Strand

Administrerende direktør​

Paul Martin Strand

Telefon: 75 53 41 10
e-post: paul.martin.strand@nordlandssykehuset.no


Medisinsk direktør Beate Sørslett

Viseadministrerende direktør

Beate Sørslett
Telefon: 75 57 81 00
e-post: Beate.Sorslett@nordlandssykehuset.no


Tonje Elisabeth Hansen

Fagdirektør

Tonje Elisabeth Hansen
Telefon: 75 57 08 93
e-post: tonje.elisabeth.hansen@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Tonje Elisabeth Hansen


Klinikksjefer:


Lill Angelsen, klinikksjef diagnostisk klinikk

Diagnostisk klinikk

Lill Angelsen
Telefon: 481 12 932
e-post: lill.angelsen@nordlandssykehuset.no


Gunn Hege Valøy

Kirurgisk klinikk

Gunn Hege Valøy
Tlf. 75 57 01 17
e-post: gunn.hege.valoy@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Gunn Hege Valøy

Klinikksjef barneklinikk, Anita Kvarsnes
Barneklinikk

Anita Kvarsnes
Telefon: 990 35 498
e-post: anita.kvarsnes@nordlandssykehuset.no


Gro Marith Karlsen

Medisinsk klinikk

Gro-Marith Karlsen
Telefon: 75 53 46 85
e-post: gro.marit.karlsen@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Gro Marit Karlsen​​


Prehospital klinikk Harald Stordahl

Prehospital klinikk

Harald Stordahl
Telefon:75 53 46 46
e-post: harald.stordahl@nordlandssykehuset.no


Klinikksjef Psykisk helse- og rusklinikk Hedda Soløy-Nilsen

Psykisk helse- og rusklinikk

Hedda Soløy-Nilsen
Telefon: 75 50 15 28
e-post: hedda.beate.soloy-nilsen@nordlandssykehuset.no​


Stabsledere:


Gro Ankill, administrasjonssjef

Administrasjonen

Gro Ankill
Administrasjonssjef
Telefon: 75 53 45 03
e-post: gro.ankill@nordlandssykehuset.no


Marit Barosen, økonomisjef

Økonomiavdeling

Marit Barosen
Økonomisjef
Telefon: 75 53 40 35
e-post: marit.barosen@nordlandssykehuset.no


Kari Råstad

HR avdeling

Kari Råstad
konst. HR-sjef
Telefon: 75 57 10 20
e-post: kari.rastad@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Kari Råstad

Randi Angelsen, Kommunikasjonssjef

Kommunikasjonsavdeling

Randi Angelsen
Kommunikasjonssjef
Telefon: 75 53 47 30
e-post: randi.angelsen@nordlandssykehuset.no


Bernt Toldnes, Driftssjef

Senter for drift og eiendom

Bernt Toldnes
Driftssjef
Telefon: 75 53 45 06
e-post: bernt.toldnes@nordlandssykehuset.no


Trude Kristin Kristensen

Samhandlingsavdeling

Trude Kristin Kristensen
Avdelingsleder
Telefon: 932 18 012
e-post: trude.kristin.kristensen@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Trude Kristin Kristensen her


Asbjørn Jørgensen, avdelingssjef Avdeling for kvalitet og e-helse

Avdeling for kvalitet og e-helse

Asbjørn Jørgensen
Avdelingssjef
Telefon: 75 57 13 47
e-post: Asbjorn.Jorgensen@nordlandssykehuset.no


Helge Vebjørn Antonsen

Senter for utbygging

Helge Vebjørn Antonsen
Utbyggingssjef
Telefon: 75 57 13 13
e-post: helge.vebjorn.antonsen@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Helge Vebjørn Antonsen


Lars Eirik Hansen

Senter for klinisk støtte og dokumentasjon

Lars Eirik Hansen
Senterleder
Telefon: 41 24 85 16
e-post: lars.eirik.hansen@nordlandssykehuset.no

Last ned bilde av Lars Eirik Hansen

Fant du det du lette etter?