Ledelsen i Nordlandssykehuset

Bildene kan brukes fritt, men må krediteres slik:
Foto: Nordlandssykehuset.

Administrerende direktør​ Paul Martin Strand

Administrerende direktør​

Paul Martin Strand

Telefon: 75 53 41 10
e-post: paul.martin.strand@nlsh.no


Medisinsk direktør Beate Sørslett

Medisinsk direktør

Beate Sørslett
Telefon: 75 57 81 00
e-post: Beate.Sorslett@nlsh.no


Fagsjef Tonje Elisabeth Hansen
Fagsjef

Tonje Elisabeth Hansen
Telefon: 75 57 08 93
e-post: tonje.elisabeth.hansen@nordlandssykehuset.no


Klinikksjefer:


Lill Angelsen, klinikksjef diagnostisk klinikk

Diagnostisk klinikk

Lill Angelsen
Telefon: 481 12 932
e-post: lill.angelsen@nordlandssykehuset.no


Kirurgisk klinikk Tony Bakkejord

Kirurgisk klinikk

Tony Bakkejord
Tlf. 75 50 17 06
e-post: tony.bakkejord@nordlandssykehuset.no


Klinikksjef barneklinikk, Anita Kvarsnes
Barneklinikk

Anita Kvarsnes
Telefon: 990 35 498
e-post: anita.kvarsnes@nordlandssykehuset.no


Gro-Marith Karlsen, konst. klinikksjef

Medisinsk klinikk

Gro-Marith Karlsen, konst. klinikksjef
Telefon: 75 42 40 85
e-post: Gro-Marith.Karlsen@nordlandssykehuset.no

Prehospital klinikk Harald Stordahl

Prehospital klinikk

Harald Stordahl
Telefon:75 53 46 46
e-post: harald.stordahl@nordlandssykehuset.no


Klinikksjef Psykisk helse- og rusklinikk Hedda Soløy-Nilsen

Psykisk helse- og rusklinikk

Hedda Soløy-Nilsen
Telefon: 75 50 15 28
e-post: hedda.beate.soloy-nilsen@nordlandssykehuset.no


Stabsledere:


Gro Ankill, administrasjonssjef

Administrasjonen

Gro Ankill
Administrasjonssjef
Telefon: 75 53 45 03
e-post: gro.ankill@nlsh.no


Marit Barosen, økonomisjef

Økonomiavdeling

Marit Barosen
Økonomisjef
Telefon: 75 53 40 35
e-post: marit.barosen@nlsh.no


Liss Janne Eberg, HR sjef

HR avdeling

Liss Janne Eberg
HR-sjef
Telefon: 958 79 490
e-post: liss.janne.eberg@nordlandssykehuset.no


Randi Angelsen, Kommunikasjonssjef

Kommunikasjonsavdeling

Randi Angelsen
Kommunikasjonssjef
Telefon: 75 53 47 30
e-post: randi.angelsen@nlsh.no


Bernt Toldnes, Driftssjef

Senter for drift og eiendom

Bernt Toldnes
Driftssjef
Telefon: 75 53 45 06
e-post: bernt.toldnes@nlsh.no


Eivind Solheim, avdelingsleder Avdeling for nye sykehusbygg

Avdeling for nye sykehusbygg

Eivind Solheim
Avdelingsleder
Telefon: 75 57 8 244
e-post: eso@nlsh.no


 Avdelingsleder Samhandlingsavdeling Steinar Pleym Pedersen

Samhandlingsavdeling

Steinar Pleym Pedersen
Avdelingsleder
Telefon: 76 06 01 10
e-post: steinar.pleym.pedersen@nlsh.no


Asbjørn Jørgensen, avdelingssjef Avdeling for kvalitet og e-helse

Avdeling for kvalitet og e-helse

Asbjørn Jørgensen
Avdelingssjef
Telefon: 75 57 13 47
e-post: Asbjorn.Jorgensen@nordlandssykehuset.no


Senter for utbygging

Helge Vebjørn Antonsen
Utbyggingssjef
Telefon: 75 57 13 13
e-post: helge.vebjorn.antonsen@nordlandssykehuset.no


Fant du det du lette etter?