HELSENORGE

Ledelsen i Nordlandssykehuset

Bildene kan brukes fritt, men må krediteres slik:
Foto: Nordlandssykehuset.



Klikk på bildet for å laste ned fullversjon.

Portrettbilde Siri Tau UrsinDirektør

Siri Tau Ursin
E-post: siri.tau.ursin@nordlandssykehuset.no

Portrettbilde av Bete Sørslett

Viseadministrerende direktør

Beate Sørslett
Telefon: 75 57 81 00
e-post: beate.sorslett@nordlandssykehuset.no

Tonje Elisabeth Hansen
Fagdirektør
Tonje Elisabeth Hansen
Telefon: 75 57 08 93
e-post: tonje.elisabeth.hansen@nordlandssykehuset.no

Klinikksjefer

Lill Angelsen, klinikksjef diagnostisk klinikk
Diagnostisk klinikk
Lill Angelsen
Telefon: 48 11 29 32
e-post: lill.angelsen@nordlandssykehuset.no

Gunn Hege Valøy

Kirurgisk klinikk

Gunn Hege Valøy
Tlf. 75 57 01 17
e-post: gunn.hege.valoy@nordlandssykehuset.no

Portrettbilde Anita Kvarsnes
Barn​​​eklin​​​ikk
Anita Kvarsnes
Telefon: 99 03 54 98
e-post: anita.kvarsnes@nordlandssykehuset.no


Gro Marith Karlsen

Medisinsk klinikk

Gro-Marith Karlsen
Telefon: 75 53 46 85
e-post: gro-marith.karlsen@nordlandssykehuset.no​


Prehospital klinikk Harald Stordahl

Prehospital klinikk

Harald Stordahl
Telefon: 75 53 46 46
e-post: harald.stordahl@nordlandssykehuset.no

Klinikksjef Psykisk helse- og rusklinikk Hedda Soløy-Nilsen

Psykisk helse- og rusklinikk

Hedda Beate Soløy-Nilsen
Telefon: 75 50 15 28
e-post: hedda.beate.soloy-nilsen@nordlandssykehuset.no​

Stabsledere


 

Gro Ankill, administrasjonssjef

Administrasjonen

Gro Ankill
Direktør for stab, innkjøp og logistikk​​
Telefon:  75 53 45 03
e-post: gro.ankill@nordlandssykehuset.no

Portrettbilde Marit Barosen
 ​

Økonomiavdeling

Marit Barosen
Økonomisjef
Telefon: 75 53 40 35
e-post: marit.barosen@nordlandssykehuset.no

Portrettbilde Liss Eberg

HR avdeling

Liss Eberg
HR-sjef
Telefon: 77 75 77 09



Portrettbilde Randi Angelsen

Kommunikasjonsavdeling

Randi Angelsen
Kommunikasjonssjef
Telefon: 75 53 47 30
e-post: randi.angelsen@nordlandssykehuset.no

Portrettbildew Bernt Toldnes

Senter for drift og eiendom

Bernt Toldnes
Driftssjef
Telefon: 75 53 45 06
e-post: bernt.toldnes@nordlandssykehuset.no

Trude Kristin Kristensen

Samhandlingsavdeling

Trude Kristin Kristensen
Avdelingsleder
Telefon: 93 21 80 12
e-post: trude.kristin.kristensen@nordlandssykehuset.no

Asbjørn Jørgensen, avdelingssjef Avdeling for kvalitet og e-helse

Avdeling for kvalitet og e-helse

Asbjørn Jørgensen
Avdelingssjef
Telefon: 75 57 13 47
e-post: asbjorn.jorgensen@nordlandssykehuset.no

Helge Vebjørn Antonsen
Senter for utbygging
Helge Vebjørn Antonsen
Utbyggingssjef
Telefon: 75 57 13 13
e-post: helge.vebjorn.antonsen@nordlandssykehuset.no

Lars Eirik Hansen

Senter for klinisk støtte og dokumentasjon

Lars Eirik Hansen
Senterleder
Telefon: 41 24 85 16
e-post: lars.eirik.hansen@nordlandssykehuset.no


Fant du det du lette etter?